خدمات ترجمه رسمی

ترجمه رسمی نمرات دانشگاهی

توسط آبان 22, 1397 بدون دیدگاه
ترجمه رسمی مدارک دانشگاهی از پایه تا بالاترین سطح

دارالترجمه رسمی میرپارس به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند، جهت ترجمه رسمی نمرات دانشگاهی در این دارالترجمه ارائه ریز نمرات با مهر دانشگاه الزامی است.

مهر تایید وزارت علوم زمانی لازم است که شما بخواهید ترجمه رسمی نمرات دانشگاهی را به تایید دادگستری یا وزارت امور خارجه برسانید.

برای ترجمه رسمی نمرات دانشگاهی در دارالترجمه میرپارس اطلاع و رعایت از نکات زیر الزامی است:

  1. برای ترجمه رسمی نمرات دانشگاه تنها ارائه ریز نمرات با مهر دانشگاه برای ترجمه به مهر مترجم کافی است.
  2. برای ترجمه رسمی نمرات دانشگاه ارائه دانشنامه الزامی نیست.

دانشجویانی که قصد دارند ترجمه رسمی نمرات دانشگاهی خود را به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه برسانند باید ابتدا اصل ریز نمرات خود را در سامانه تایید مدارک تحصیلی امور دانشجویی وزارت علوم ثبت نمایند، سپس با پرداخت هزینه های لازم به صورت آنلاین کدرهگیری دریافت کنند.

بعد از طی نمودن این مراحل دانشجویان باید با مراجعه با سازمان امور دانشجویی وزارت علوم مدرک خود را به تایید برسانند.

وجود یک مهر برجسته با یک مهر آبی برروی مدارک تان نشان دهنده تایید مدارک شما است. بعد از دریافت این مهر می توانید جهت ترجمه رسمی نمرات دانشگاه توسط دارالترجمه رسمی میرپارس برای تایید دادگستری و وزارت امور خارجه اقدام نمایید.

دارالترجمه رسمی میرپارس به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند که ترجمه رسمی نمرات دانشگاهی در این دارالترجمه توسط کارشناسان و مترجمین رسمی و با سابقه قوه قضاییه که تاکنون ترجمه هزاران دانشجو در رشته های مختلف را بر عهده داشته اند انجام می گیرد.

دقت در انتخاب عناوین درسی براساس اطلاعات روز گامی موثر در اخذ پذیرش است که این نکته در دارالترجمه میرپارس با دقت و حساسیت بسیار مورد بررسی قرار می گیرد.

دارالترجمه میرپارس با بیش از یک دهه سابقه همواره در تلاش است تا بتواند با بهترین سطح کیفی و کوتاه ترین زمان در خدمت دانشجویان و سایر اقشار جامعه باشد و سایر خدمات مانند ترجمه کارت ملی ، ترجمه رسمی شناسنامه  و … ارائه میدهند.

نوشتن دیدگاه

چطور می‌تونم به
شما کمک کنم؟