خدمات ترجمه رسمی

ترجمه رسمی کارت ملی

توسط آبان 17, 1397 بدون دیدگاه
ترجمه رسمی کارت ملی به همه زبان ها

کارت ملی یا کارت شناسایی ملی یک کارت هویتی است که توسط اداره ثبت و احوال در ایران برای تمام افراد بالای 15سال صادر می شود. همانند ترجمه رسمی شناسنامه ، ترجمه کارت ملی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

برای ترجمه رسمی کارت ملی توسط دارالترجمه رسمی میرپارس حتما به دریافت تاییدیه از سوی دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز است.

شما مشتریان ارجمند جهت ترجمه رسمی کارت ملی حتما باید اصل کارت ملی را به درالترجمه ارائه دهید.

لازم به ذکر است اگر کارت ملی شما جز طرح قدیم می باشد همچنان مورد تایید و ترجمه است و در حال حاضر نیازی به تعویض آن نیست. مشتریان ارجمند دقت فرمایید این امر ممکن است در آینده تغییر پیدا کند بنابراین جهت کسب اطلاعات بیشتر به صورت حضوری یا تلفنی با کارشناسان ما در درالترجمه میرپارس در ارتباط باشید.

بسیاری از کارت های ملی دارای تاریخ انقضا هستند که برای بعضی از افراد تاریخ آنها منقضی شده است اما نکته قابل ذکر این است که این تاریخ انقضا هیچ تاثیری در روند ترجمه رسمی کارت ملی ندارد و حتی اگر تاریخ کارت ملی شما منقضی شده باشد از سوی دادگستری و وزارت امور خارجه مورد تایید است.

بیشتر دوستانی که با دارالترجمه میرپارس تماس می گیرند نگران عدم تایید کارت ملی های منقضی شده از سوی سفارت هستند نکته قابل ذکر این است تا این تاریخ گزارشی در مورد عدم قبول آنها دریافت نشده است بنابراین برای ترجمه رسمی و تایید آنها مانعی وجود ندارد.

هم وطنان عزیز می توانند با مراجعه به دفاتر پستی در سطح کشور نسبت به تعویض کارت ملی های قدیمی خود و دریافت کارت ملی هوشمند اقدام نمایند.

نکات لازم در مورد کارت ملی هوشمند که لازمست بدانید:

  • مدت زمان لازم برای تغییر کارت ملی به هوشمند یک هفته است.
  • کارت ملی هوشمند دارای چیپ الکترونیکی است پس نباید آن را پرس کنید.
  • از قراردادن آن در کنار وسایل الکترونیکی خودداری کنید.

جهت ترجمه رسمی کارت ملی نیازی به ارائه عکس نیست و تنها اصل کپی مدرک که برروی آن اسکن شده است زیر ترجمه رسمی شما الصاق، برابر اصل و تایید خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر شما مشتریان ارجمند می توانید با کارشناسان مجرب ما در درالترجمه میرپارس برای دارالترجمه انگلیسی تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه

چطور می‌تونم به
شما کمک کنم؟