دارالترجمه رسمی آلمانیدارالترجمه رسمی میرپارس با ۱۱ سال سابقه درخشان و به کارگیری از مترجمان رسمی و  کارشناسان زبان آلمان ترجمه رسمی،بعنوان دارالترجمه رسمی آلمانی مدارک شما مشتریان گرامی را با نهایت دقت ، کیفیت و در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

گفتنی است، ترجمه رسمی اسناد و مدارک از فارسی به زبان آلمانی یا از آلمانی به فارسی در دارالترجمه رسمی آلمانی به صورت کاملا فوری انجام می گیرد و دارالترجمه رسمی میر پارس به عنوان مرکز اصلی ترجمه رسمی قوه قضاییه و با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص زبان را در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسبت ترین قیمت به شما مشتریان و هم میهنان عزیز ارائه نماید.

خدمات دارالترجمه رسمی میرپارس: ترجمه رسمی مدارک به زبان آلمان فوری, ترجمه رسمی مدارک به زبان آلمان ارزان، دارالترجمه رسمی آلمان، دارالترجمه رسمی بلژیک, دارالترجمه رسمی کبک, دارالترجمه رسمی آلمانی مترجم فارسی به آلمانی در نهایت  ترجمه متون آلمانی به فارسی یا بالعکس با سامانه سفارش آنلاین ترجمه تجربه کنید.

ترجمه رسمی آلمانی ، صدور رسمی ترجمه  اسناد دارای تاییداتی قانونی است که گواه بر صحت ترجمه آلمانی می باشد. ترجمه های تایید شده ، اغلب مورد نیاز سازمان های دولتی، نهادهای قانونی، پزشکی و…است.. از جمله اسناد و مدارکی که ممکن است نیاز به ترجمه گواهی شده (رسمی) آلمانی داشته باشند عبارتند از: مدارک تحصیلی، مدارک پذیرش، گواهی تولد و مرگ، اظهارات، اسناد گمرک و مهاجرت، سند ازدواج، سند طلاق، قراردادهای حقوقی، پرونده های پزشکی، پرونده های مالی، اسناد املاک، اجاره نامه ها و قراردادها، پرونده های پلیس و موارد دیگر.

شما همچنین می توانید از خدمات دارالترجمه رسمی انگلیسی ، دارالترجمه فرانسوی ، دارالترجمه آلمانی ، دارالترجمه ترکی ، دارالترجمه رسمی اسپانیایی و دارالترجمه عربی بهرمنده شوید.

جهت اطلاع از تعرفه ها دارالترجمه رسمی میرپارس می توانید با شماره   ۹۵۵ ۴۰۰ ۶۶ تماس بگیرید.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...