Skip to main content
اخبار دارالترجمه

دارالترجمه اینترنتی آنلاین

مقدمه

دارالترجمه اینترنتی آنلاین میرپارس؛ در کمتر از ۲ دقیقه سفارش خود را از طریق تلفن همراه یا لپتاپ یا تلبت خود ثبت کنید!

دنیای ما از ابتدای قرن بیست و یکم با انقلاب اطلاعات و اینترنت روبرو شده است. گسترش شبکه جهانی وب (ایتنرنت) از یک سو و توسعه تکنولوژی به خصوص تلفن‌های هوشمند در کنار توسعه زیرساخت‌های اینترنتی که امکان استفاده از اینترنت پر سرعت نسل چهارم و پنجم را در تلفن‌های همراه هوشمند را فراهم آورده‌اند. سهولت استفاده از شبکه اینترنت و صرفه جویی در وقت و هزینه باعث محبوبیت هر چه بیشتر کسب و کارهای اینترنتی شده است و کابران زیادی را به سمت استفاده از خدمات اینترنتی و آنلاین سوق داده است.

از تاکسی اینترنتی و سفارش اینترنتی غذا گرفته تا خرید کالاهای مختلف، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی گرفته تا پرداخت قبوض امروزه با کمک اینترنت و کسب و کارهای اینترنتی به راحتی انجام می‌شود.

دارالترجمه رسمی کلاسیک!

قبل از همه گیری اینترنت، کاربران برای سفارش ترجمه رسمی باید به روش سنتی عمل می‌کردند. به یک دفتر دارالترجمه رسمی مراجعه می‌کردند و با تحویل مدارک سفارش خود را به صورت حضوری ثبت می‌کردند. متاسفانه این روش مشکلات زیادی ممکن است بوجود آورد. اشتباه در به همراه داشتن مدارک مورد نیاز، الزام به مراجعه حضوری، اتلاف وقت و هزینه و مشکلات زیاد دیگری که ممکن بود در این بین پیش بیاید.

دارالترجمه اینترنتی

دارالترجمه رسمی میرپارس یکی از دارالترجمه‌های قدیمی و معتبر میدان انقلاب تهران است. میرپارس علاوه بر اینکه در گذشته در کنار شهروندان بود امروز نیز به همه شهروندان کمک می‌کند در صورت تمایل سفارشات ترجمه رسمی خود را به صورت آنلاین و اینترنتی ثبت کنند. واضح است که با سفارش اینترنتی امکان بروز اشتباهات بسیار کم می‌شود و در زمان و هزینه صرفه جویی زیادی می‌شود. قبل از ارسال مدارک سفارش شما بررسی می‌شود و در صورت نیاز کارشناسان ترجمه در مورد سفارش شما با شما تماس خواهند گرفت.

نیاز به صرف وقت و هزینه برای مراجعه حضوری ندارید و می‌توانید اطمینان حاصل کنید که سفارش ترجمه رسمی شما مطابق نظر خودتان و با نظارت شخص شما در حال انجام است.

معایب دارالترجمه‌های آنلاین:

در کنار همه مزایایی که ذکر شد یک دارالترجمه اینترنتی آنلاین خالی از عیب و ایراد هم نیست. مهمترین چالش‌هایی که کاربران معمولا با آن مواجه می‌شوند به این ترتیب است:

  • سختی کار برای برخی کاربران
  • عدم دسترسی مناسب و راحت توسط تلفن‌های همراه
  • شفاف نبودن فرایند و نبود توضیحات کافی در وبسایت‌های موجود
  • بوجود آمدن اختلاف در سفارش ثبت شده و موراد مدنظر کاربر
  • عدم امکان بررسی و تایید مدارک توسط دارالترجمه که ممکن است بعدا باعث ایجاد تفاوت در سفارش شود
  • وجود وبسایت‌ّهای مشکوک و نامعتبر و گاها کلاهبرداری‌های اینترنتی
  • عدم اعتماد به بستر وبسایت‌ها برای ارسال مدارک مهم

قطعا در صورتی که فکری برای این اشکالات نشود کاربرانی که قصد سفارش ترجمه رسمی را دارند ممکن است قید آن را زده و ترجیح دهند سفارش خود را به همان شیوه سنتی و قدیمی ثبت کنند.

راهکار میرپارس برای دارالترجمه رسمی اینترنتی آنلاین

با توجه به اشکالاتی که عنوان شد ما در دارالترجمه میرپارس تلاش کردیم سامانه ای طراحی کنیم که در آن ثبت سفارش ترجمه رسمی به شیوه‌ای انجام شود که این چالش‌ها به حداقل رسیده و تجربه کاربران از ثبت سفارش در این سیستم به بهترین حد خود برسد. با تلاش‌های فراوان، بررسی وبسایت‌ها و سرویس‌های داخلی و خارجی که خدمات مشابه ارائه می‌دهند، در نظر گرفتن نظرات کاربران و استفاده از راه‌حل‌های نوین سیستم ثبت سفارش خود را با ایجاد تغییرات عمده  بروزرسانی کرد.

در سامانه ثبت سفارش جدید شما قادر هستید به راحتی سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید و نگران هیچ یک از معایبی که برای روش‌های اینترنتی ذکر شد نباشید چراکه برای هر یک از این موارد فکر شده و راه حلی در نظر گرفته شده است.

 

ارسال پاسخ