Skip to main content

ترکیه از جمله کشورهاییست که ایرانیان زیادی هر ساله با مقاصد مختلف به آن سفر می کنند. ترکی استانبولی زبان اصلی این کشور است، پس افرادی که قصد سفر به ترکیه را دارند باید برای ترجمه کلیه مدارک مورد نیازشان توسط یک دارالترجمه ترکی استانبولی اقدام نمایند.

درباره کشور و زبان ترکیه

ترکیه کشوری مسلمان است، که بخش بزرگی از آن در آسیا و قسمت کوچکی از خاکش در اروپا واقع شده است. این کشور از شرق با ایران مرزهای مشترک زمینی دارد. درصد زیادی از مردم ترکیه به زبان ترکی استانبولی صحبت می کنند اما زبان های دیگر از جمله کرمانجی، کردی، و انگلیسی نیز در میان مردم رایج است  و همچنین می توانید در میرپارس دارالترجمه رسمی انگلیسی و دارالترجمه رسمی آلمانی استفاده کنید.

سفر به ترکیه میتواند به دلایل مختلفی از جمله تفریحی، توریستی، تجاری، بازرگانی و… باشد. برای سفر به این کشور راه و روش های متفاوتی وجود دارد، که انتخاب آنها به زمان، میزان هزینه، سلیقه، حس و حال شما بستگی دارد.

باتوجه به هدف شما برای سفر یا مهاجرت به این کشور لازم است که کلیه مدارک مورد نظرتان را جمع آوری نمایید و سپس از طریق یک دارالترجمه ترکی استانبولی ترجمه کنید تا هنگام ورود به این کشور دچار مشکل نشوید.

برای رفتن به ترکیه استفاده از تورهای هوایی رواج زیادی پیدا کرده است، حتی شما می توانید به وسیله ماشین شخصی تان نیز به این کشور مسافرت نمایید که هزینه های آن نسبت به روش های رایج سفر متفاوت است.

هرکدام از شهرهای ترکیه ویژگی های مخصوص به خود را دارند، آنکار به عنوان پایتخت این کشور، شهری مدرن و پیشرفته است، که به عنوان مرکز اصلی دانشگاه ها، سفارت خانه ها، نهادهای دولتی، تجاری شناخته می شود. شهر استانبول مرکز فرهنگی و تجاری ترکیه با جذابه های گردشگری فراوان، از زیباترین و تاریخی ترین شهرهای این کشور به حساب می آید.

آنتالیا یکی از شهرهای توریست پذیر ترکیه است که هر ساله گردشگران بسیاری از کشورهای مختلف دنیا بخصوص ایران برای تفریح، گذراندن اوقات فراغت، دیدن و لذت بردن از مکان های جذاب راهی این شهر می شوند.

خدمات ترجمه رسمی ترکی استامبولی

علاوه بر کلیه موارد ذکر شده به دلیل افزایش مراودات تجاری و بازرگانی مابین شرکت های ایران و ترکیه در این سالها، نیاز به وجود مترجمین و دارالترجمه ترکی استانبولی نسبت به قبل بیشتر احساس میشود. به همین دلیل دارالترجمه میرپارس با داشتن کادری مجرب از بهترین مترجمین زبان ترکی استانبولی آماده خدمت گذاری به هموطنان عزیز است.

شما میتوانید کلیه مدارک ضروری مانند ترجمه رسمی کارت ملی ، ترجمه رسمی شناسنامه ، ترجمه رسمی سند ازدواج و … خود را برای سفر و مهاجرت به ترکیه از طریق مراجعه حضوری به درالترجمه میرپارس در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت به زبان ترکی استانبولی ترجمه نمایید.

لازم به ذکر است کلیه مدارک ترجمه شده به زبان ترکی استانبولی دارای تاییدیه از طرف وزارت امور خارجه و دادگستری خواهد بود.

[ratings]