دارالترجمه رسمی انگلیسیما برآنیم تا بتوانیم با تلاش و پشتکار مجموعه ای از مجربترین مشاوران، کارشناسان و مترجمان رسمی قوه قضاییه را برای تشکیل دارالترجمه رسمی انگلیسی در دفتر ترجمه رسمی میرپارس گردهم آوریم. تا بتوانیم با بالاترین سطح کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن به ترجمه رسمی مدارک شما به زبان انگلیسی بپردازیم.

دارالترجمه رسمی انگلیسی میرپارس جهت ترجمه رسمی کلیه مدارک، اخذ تاییدیه وزارت امورخارجه، اخذ تاییدیه دادگستری، اخذ تاییدیه سفارت برای دریافت ویزای کشورهای مختلف جهان آماده خدمت رسانی به شما همراهان و مشتریان ارجمند می باشد.

زبان انگلیسی English language یکی از زبان های هندواروپایی از شاخه آلمان غربی است که امروزه یکی از رایج ترین و شناخته شده ترین زبان در دنیا است که نزدیک به ۶۰ کشور به این زبان سخن می گویند. زبان انگلیسی امروزه در سطحی گسترده در بیشتر کشورهای دنیا به عنوان زبان دوم آموزش داده می شود. لازم به ذکر است زبان رسمی سازمان ملل و اتحادیه اروپا زبان انگلیسی است.

دارالترجمه رسمی میرپارس (۵۳۲) با مجوز رسمی از قوه قضاییه با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در ایران به مانند همیشه در تلاش است تا بتواند به بهترین نحو ممکن به ارائه خدمات از جمله  در حوزه دارالترجمه رسمی انگلیسی به هم میهنان عزیز بپردازد.

از مهمترین خدمات دارالترجمه رسمی انگلیسی میرپارس میتوان به ترجمه رسمی فارسی به انگلیسی، دارالترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فوری کلیه مدارک شناسایی و تحصیلی برای کشورهایی همچون آلمان، انگلیس، استرالیا و….. اشاره نمود.

هدف اصلی دارالترجمه رسمی میرپارس در طول سالیان متمادی خدمت جلب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز است و از این رو دارالترجمه آلمانی ، دارالترجمه فرانسوی و دارالترجمه عربی جز خدمات اصلی میرپارس است.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...