Skip to main content

اگر شما جز افرادی هستید که ایتالیا را برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل انتخاب کرده اید، باید در اولین گام کلیه مدارک لازم را توسط یک دارالترجمه رسمی ایتالیایی و معتبر ترجمه کنید.

ایتالیا را میتوان پنجمین کشور پرجمعیت مستقر در جنوب اروپا، هفتمین اقتصاد صنعتی جهان، سومین کشور پرجمعیت دنیا، یکی از بزرگترین امپراتوری های با پیشنه ای طولانی و بسیار گرانبها در عرصه موسیقی اپرا، شهرهایی تفریحی توریستی بسیار دیدنی از جمله رم، ونیز، فلورانس، میلان و… معرفی نمود.

به دلیل شرایط تحصیلی عالی، استانداردهای آموزشی مناسب، فضایی غنی از تاریخ، فرهنگ و هنر هر ساله دانشگاه های ایتالیا با ورود تعداد بسیار زیادی از دانشجویان خارجی روبه رو می شوند.

ایتالیا سومین کشور دنیا و اولین کشور در اروپا است که توانسته شرایط ساده ای را برای ادامه تحصیل کلیه دانشجویان مشتاق در سراسر جهان فراهم آورد.

دانشگاه های ایتالیا از جمله ساپینزا، تورین، پلی تکنیک میلان، و… در سطح آموزشی عالی و بی نظیری قراردارند. ادامه تحصیل در این دانشگاه ها ابتدا با زبان ایتالیایی و سپس انگلیسی میسر است.

خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی

اگر قصد دارید برای ادامه تحصیل زبان ایتالیایی را انتخاب کنید، لازم است برای یادگیری این زبان، جهت شرکت در دوره های آموزشی، اخذ مدارک لازم اقدام نمایید.

در صورت انتخاب هر کدام از این دو زبان (ایتالیایی- انگلیسی) برای ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور ایتالیا، شما حتما باید کلیه مدارک لازم  را توسط یک دارالترجمه ایتالیایی به زبان ایتالیایی ترجمه کنید که دیگر نیاز به ترجمه آنها به زبان انگلیسی و دارالترجمه رسمی انگلیسی نیست.

اما نیاز به یک دارالترجمه ایتالیایی ممکن است فقط برای ترجمه مدارک تحصیلی احساس نشود، زیرا بعضی از افراد با هدف مسافرت های کاری، گردشگری، و یا مقاصد پزشکی در ایتالیا تصمیم به اخذ ویزا و ترجمه مدارک می گیرند.

اگر به هر دلیل قصد رفتن به ایتالیا را دارید حتما باید کلیه مدارک لازم برای اخذ ویزا و خروج از کشور توسط یک دارالترجمه رسمی ایتالیایی به زبان ایتالیایی ترجمه و به تایید وزارت امور خارجه و دادگستری برسانید.

درالترجمه میرپارس به عنوان یکی از مراکز اصلی ترجمه رسمی قوه قضاییه تحت عنوان دفتر شماره 532، با هدف پیشبرد امور کلیه هموطنان ارجمند در تلاش است تا بتواند گروهی خبره و حرفه ای از کارشناسان حقوقی و مترجمین رسمی مسلط به زبان ایتالیایی تشکیل دهد، تا بتوانند به صورت کاملا تخصصی در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین سطح کیفیت خدمات لازم را در خصوص ترجمه کلیه مدارک لازم به زبان ایتالیایی ارائه نماید.

کلیه خدمات ارائه شده برای ترجمه مدارک در دارالترجمه میرپارس شامل مواردی از قبیل ترجمه با مهر رسمی مترجم، تاییدیه دادگستری، تاییدیه وزارت امور خارجه و سفارت کشور مربوطه می باشد.

[ratings]