دارالترجمه رسمی میرپارس مرکز تخصصی ترجمه عربی مفتخر است تا با بکارگیری کارشناسان و مترجمان مجرب و متخصص  و مورد تایید قوه قضاییه ، اسناد رسمی و متون غیر رسمی شما عزیزان را در کوتاه ترین زمان ، بهترین کیفیت و مناسبترین دارالترجمه رسمی عربی هزینه به عربی و از عربی به فارسی ترجمه نماید.

با توجه به جایگاه و اهمیت زبان عربی که بزرگترین عضو از شاخه زبان های سامی است، افراد زیادی برای پیشبرد اهداف اقتصادی،مذهبی،تجاری،تحصیلی و شغلی خود علاقه مند به برقرای ارتباط با کشورهای عربی زبان هستند. زبان عربی، زبان رسمی در بیست و پنج کشور جهان از جمله کشورهای افریقایی چون مصر، عربستان، عراق، سوریه، لبنان، فرا اردن(اردن) و یمن می باشد. از همین رو تعداد متقاضیانی که درخواست خدمات ترجمه رسمی با این زبان را دارند روز به روز درحال افزایش است. این زبان دارای لهجه های گوناگونی از جمله لهجه مصری، لهجه مغربی(مراکشی،تونسی،الجزایری)،لهجه شرقی(لبنانی ، فلسطینی،عرب زبانان غرب کشور اردن)،لهجه عراقی یا خلیجی (لهجات عراقی،کویتی،شرق سوریه،ساحل خلیج فارس از عراق تا کشور عمان و سواحل جنوبی و جنوب غرب ایران) است اما از این میان عربی مصری به عنوان گویش محاوره ای زبان دوم مشترک میان همه عرب زبانان به کار میرود. از همین رو با توجه به محدود بودن متخصصان این زبان در کشور و اهمیت آن دارالترجمه رسمی عربی خدمات مربوط به ترجمه رسمی مدارک، فیلم، مستند، کتب و متون تخصصی را برای هم میهنان عزیز را فراهم آورده است.

خدمات دارالترجمه رسمی میرپارس  با مترجمین عربی مجرب و کارشناسان متخصص : ترجمه رسمی مدارک به زبان عربی دادگستری ، ترجمه رسمی عربی فوری،دارالترجمه عربی ارزان با تایید وزارت امورخارجه و سفارت.

شما همچنین می توانید از خدمات دارالترجمه رسمی انگلیسی ، دارالترجمه فرانسوی ، دارالترجمه آلمانی ، دارالترجمه ترکی ، دارالترجمه رسمی اسپانیایی و دارالترجمه عربی بهرمنده شوید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Loading...