کشور چین را به عنوان یکی از قطب های اصلی اقتصاد دنیا میتوان نام برد. قدرت اقتصادی چین باعث افزایش مراودات تجاری این کشور با سایر کشورهای دنیا از جمله ایران شده است. نیاز به یک دارالترجمه رسمی چینی شامل مجموعه ای از مترجمین مسلط به زبان چینی و کارشناسان متخصص در امور این کشور، برای تسریع در روند ترجمه مدارک ایرانیانی که قصد سفر به چین را دارند، باعث شده است که دارالترجمه میرپارس به گردآوری گروهی متخصص از مترجمین و کارشناسان در این حوزه بپردازد.

زبان کشور چین

براساس مطالعات زبانشناسی، زبان چینی را میتوان یکی از سخت ترین زبان های جهان دانست. از میان زبان های چینی، زبان اصلی مردم این کشور ماندارین است. زبان این کشور براساس مطالعات انجام شده الفبای مشخصی ندارد و همچنین بسیاری از کلمات آن تلفظ های مختلفی دارد.

آشنایی کوتاه با کشور چین

چین پرجمعیت ترین کشور جهان به پایتختی پکن در شرق قاره آسیا واقع شده است. از معروفترین شهرهای این کشور علاوه بر پکن میتوان به شانگهای، شنزن، ووهان، و… اشاره کرد.

جاذبه های گردشگری بی نظیر از جمله دیوار چین، مجسمه بزرگ خدای جنگ، کاخ پولاتا در شهر لهاسا و از همه مهمتر طبیعت بکر ای سرزمین، از دلایل اصلی نیاز به ترجمه مدارک برای سفرهای گردشگری و تفریحی ایرانیان به چین است و برای ثبت ترجمه نیاز به دارالترجمه رسمی چینی است.

تحصیل در دانشگاه های معتبر دنیا از جمله کشور چین، راهی برای رسیدن به مقاصد بالای علمی برای دانشجویان است. بنابراین کلیه علاقمندان میتوانند با اخذ ویزا از طریق موسسات مختلف و همچنین ترجمه مدارک لازم به وسیله دارالترجمه چینی برای دستیابی به اهداف خود گام بردارند.

علاوه بر مقاصد گردشگری و تحصیلی،گسترش مبادلات تجاری و بازرگانی میان چین و ایران عاملیست که باعث شده، نیاز به یک درالترجمه چینی که بتوان از طریق آن کلیه مدارک لازم را از زبان فارسی به چینی ترجمه نمود، بیشتر از قبل احساس کرد.

کلیه تجار و بازرگانان ایرانی برای موفقیت و توسعه تجارت با کشور چین نیاز دارند که کلیه مدارک لازم از جمله قراردادهای بسته شده در حوزه های مختلف اقتصادی با این کشور را از زبان فارسی به چینی و از چینی به فارسی ترجمه و از آن در راه رسیدن به اهداف خود استفاده کنند.

ترجمه رسمی کلیه مدارک هموطنان به زبان چینی توسط دارالترجمه چینی مورد تایید دادگستری و وزارت امور خارجه است و هیچگونه محدودیت ندارد.

لازم به ذکر است برای ترجمه رسمی مدارک مورد نیاز از زبان چینی به فارسی توسط دارالترجمه چینی، حتما باید کلیه مدارک برای دریافت مهر تاییدیه از سوی وزارت امورخارجه در ایران، توسط سفارت ایران در چین تایید شود.

شما همچنین می توانید از خدمات دارالترجمه رسمی انگلیسی ، دارالترجمه فرانسوی ، دارالترجمه آلمانی ، دارالترجمه ترکی ، دارالترجمه رسمی اسپانیایی و دارالترجمه عربی بهرمنده شوید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...