دارالترجمه رسمی گرجیدارالترجمه رسمی میرپارس همواره در تلاش است تا بتواند در کوتاه ترین زمان، بامناسب ترین قیمت و بهترین سطح کیفی در خدمت مشتریان ارجمند باشد. به اطلاع کلیه هموطنان می رسانیم به دلیل عدم دسترسی به مترجمین مسلط به زبان گرجی در حال حاضر از ارائه خدمات ترجمه رسمی گرجی معذور هستیم.

کلیه مشتریان گرامی که متقاضی ترجمه رسمی مدارکشان به زبان گرجی هستند می توانند جهت پیشبرد امور  خود به سفارت کشور مربوطه مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است اگر سفارت کشور گرجستان در ایران ترجمه رسمی مدارک به زبان انگلیسی را مورد پذیرش قرار دهد مشتریان ارجمند میتوانند از طریق کارشناسان و مترجمین خبره دارالترجمه میرپارس در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت مدارک خود را به زبان انگلیسی ترجمه نمایند.

به دلیل محدودیت مترجمین رسمی برخی از زبان ها از جمله زبان گرجی کادر مدیریت دارالترجمه میرپارس در تلاش است تا با گردآوری گروهی از مترجمین مجرب و خبره بتواند این خلا را پر نماید و در خدمت مشتریان و هموطنان عزیز باشد.

ما در دارالترجمه رسمی انگلیسی با داشتن کادری متخصص از مترجمان رسمی زبان های مختلف و کارشناسان فعال در امور مهاجرت برای تسهیل روند اخذ ویزا و مهاجرت شما هموطنان عزیز در تلاش هستیم.

ارائه بهترین خدمات، داشتن کادری مجرب از کارشناسان و مترجمین خبره، تحویل در کمترین زمان، با بهترین کیفیت هدف اصلی دارالترجمه رسمی میرپارس است.