ترجمه متون، اسناد و مدارک به زبان کره ای توسط یک دارالترجمه کره ای و دارالترجمه رسمی کره ای نسبت به سایر زبان ها متقاضی و درخواست کننده کمتری دارد، اما این نمیتواند دلیلی بر عدم وجود یک درالترجمه با مجموعه ای از متخصصین و مترجمین خبره باشد.

براساس تحقیقات زبان شناسان، زبان کره ای یکی از زبان های پر اصطلاح در دنیاست که مردمان دو کشور کره جنوبی و شمالی، همچنین بخش خودمختار کشور چین به این زبان صحبت می کنند.

آشنایی کوتاه با کشور کره جنوبی

کره جنوبی South Korea در آسیای شرقی واقع شده است و یکی از کشورهای پیشرفته و قدرتمند در عرصه اقتصادی است.

کره جنوبی جز کشورهایی است که در عرصه فناوری و اطلاعات حرف اول را می زند. یکی از برندهای بزرگ دنیا در ارائه جدیدترین مدل های لوازم برقی، گوشی های موبایل، لپ تاپ و… یعنی شرکت سامسونگ در کره جنوبی با بیش از ۲۰۰۰کارمند مشغول به فعالیت است.

از لحاظ گردشگری کره جنوبی جز کشورهای بسیار دیدنی در قاره آسیا است که مناظر طبیعی بی نظیر و بکر آن سالانه پذیرای گردشگران و توریست های زیادی از کشورهای مختلف دنیا از جمله ایران است.

سئول پایتخت کره جنوبی شهری با قصرهای سلطنتی، آسمان خراش های منحصربفرد، مراکز خرید، پارک های سرپوشیده و … از پرطرفدارترین شهرهای دنیا برای گردشگری است.

اگر قصد دارید به کره جنوبی سفر کنید یادتان باشد حتما باید از قبل مدارک لازم را توسط یک دارالترجمه کره ای برای داشتن سفری راحت ترجمه و آماده نمایید.

علاوه بر شرایط مناسب این کشور در بخش گردشگری، از لحاظ آموزشی دانشگاه های کره جنوبی در سطح علمی بالایی قراردارند به صورتیکه یکی از دلایل اصلی قدرت اقتصادی این کشور کیفیت مناسب سطح دانشگاه های آنست.

آشنایی با دانشگاه های برتر دنیا راهیست تا فرد بتواند با تلاش و کوشش برای رسیدن به اهدافش مصمم باشد وآینده ای بهتر را رقم بزند.

پذیرش در دانشگاه های کره جنوبی بسیار رقابتی است اما قبولی در دانشگاه های این کشور نسبت به سایر کشورهای پیشرفته دنیا از لحاظ مالی کم هزینه و همچنین کمک هزینه های زیادی نیز در اختیار دانشجویان خارجی قرار داده می شود.

از معروف ترین دانشگاه های کره میتوان به دانشگاه ملی سئول، دانشگاه یونسی، دانشگاه زنان سئول و… اشاره کرد.

برای اخذ ویزای کره جنوبی داشتن مدارکی مانند پاسپورت، کارت ملی، شناسنامه، آخرین مدارک تحصیلی، گواهی عدم سوپیشینه، گواهی سلامت، حساب بانکی همراه با ترجمه تمامی این مدارک به زبان کره ای توسط یک دارالترجمه کره ای الزامی است.

علاوه بر ترجمه مدارک ذکر شده همراه با مهر رسمی مترجم، لازم است کلیه مدارک را برای دریافت تاییدیه از دادگستری و وزارت امور خارجه آماده کنید تا بتوانید بدون هیچ مشکلی با توجه به اهدافی که دارید به کشور کره جنوبی مسافرت نمایید.

دارالترجمه میرپارس در تلاش است گروهی از مترجمین، کارشناسان در حوزه زبان کره ای را تشکیل دهد تا در قالب یک دارالترجمه کره ای رسمی به ارائه خدمات لازم به متقاضیان بپردازد.

شما همچنین می توانید از خدمات دارالترجمه رسمی انگلیسی ، دارالترجمه فرانسوی ، دارالترجمه آلمانی ، دارالترجمه ترکی ، دارالترجمه رسمی اسپانیایی و دارالترجمه عربی بهرمنده شوید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...